top of page

טיפים מאיתנו למכירת הבית שלכם

Open plan kitchen

לא משנה אם זו דירה, בית פרטי, דו משפחתי או כל יחידת מגורים אחרת, כשמדובר במכירה אנו מגדירים את הבית כ"נכס". וכשמו כן הוא - זהו לרוב הנכס היקר ביותר שיש לאדם, ולכן כך צריך להתייחס אליו בשביל להגיע לתוצאות המקסימליות. אז איך בכלל להתחיל ולהניע את כל התהליך הזה? הנה כמה טיפים למכירה נכונה של נכס מבית אבטה שיווק נדל"ן 

 

 

מעל 20 שנות ניסיון והתמחות בכוכב יאיר – צור יגאל הביאו אותנו לתובנות הבאות: 

 

 

# בשלב הראשון - רגע לפני שנכנסים לתהליך מכירה, בדקו האם נעשו שינויים / תוספות במבנה, האם התקרה יצוקה וישנה אפשרות לבניית קומה נוספת, האם קיימת מעטפת כהכנה לקומה נוספת. בדקו האם יש זכויות בניה נוספות שלא נוצלו. עיינו בניירת שברשותכם והיו מוכנים לשאלות שיתכן ששוות לא מעט כסף לקונה. כמו כן, בדקו היתכנות של מיסים בעת המכירה ומה ההשפעה עליכם. 

 

 

# הכנת הבית למכירה - טפלו בליקויים כמו שקעי חשמל שבורים, קירות מלוכלכים, רטיבויות ונזילות. בנוסף, סיוד פשוט של הבית עושה פלאים. נותן תחושת ניקיון והתחדשות.  

 

#התרשמות הקונים מתחילה ממש משער הכניסה לבית, לכן חשוב שהגינה תהיה מסודרת, מטופחת ומזמינה. 

 

 

# סדר בסיסי - טרם הגעת הקונים לבית סדרו אותו מעט, זה נותן תחושת מרחב וניקיון. כיור נקי מכלים, צעצועים במקומם ורצפה נקיה. 

 

 

#טרם הגעת הקונים לבית, דאגו לטמפרטורה נעימה בתוך הבית, להכנס לבית חם או קר מדי עלול לגרום ללקוח לרצות ללכת, ולהיפך. 

 

 

# כפי שרבות דובר, ריח הוא אחד החושים החשובים ביותר בתהליך קנית בית. דאגו לריח נעים, הכניסו עוגה לתנור או אפילו סיר עם מים ומקל וניל על האש יעשו ריח מדהים ומזמין בכל הבית. 

לסיכום, במספר פעולות פשוטות ובעלות לא גבוהה ניתן לקדם ולמקסם את תהליך המכירה של הבית. 

 

 

אבטה שיווק נדל"ן הוקם בשנת 1996 על ידי זהבה וויקטור אבטה, וכיום הוא המשרד הוותיק ביותר בישובינו. בשנת 2013 הצטרף למשרד דור ההמשך, נטע וינון. המשרד שלנו, הוא עסק משפחתי בו כל לקוח מקבל יחס אישי ומותאם אליו. 

נקודת המוצא במשרד שלנו היא שמאחורי הבתים ישנם אנשים עם חלומות גדולים, רצון לשינוי, התלבטויות וחששות. למכור בית זה לפתוח את הבית הפרטי ואת הלב, זה לעשות צעד שנראה לפעמים בלתי אפשרי. למכור בית זה לדעת בדיוק במה זה כרוך, מול הבנקים, הרשויות, המיסים. הרבה פרטים שחשוב לדעת. אנחנו פה כדי להנגיש, לקחת את החלום והרצון ולהפוך אותו למציאות. צעד צעד, יחד עם הלקוח ובהקשבה מלאה לצורך לאפשרויות ולרצונות שלו. 

כולנו עובדים בתחום במשרה מלאה, יום יום, ערב ערב. באהבה גדולה ובמסירות. 

 

העבודה שלנו לא מסתכמת רק בתיווך בין הצדדים אלא בעבודה מול עורכי הדין, מול המהנדסים, הפקחים, הקבלנים, והרשימה עוד ארוכה. אנחנו פה עבורכם ופה לעזור גם לדורות הבאים, לחיות ולהתפתח בישוב המהמם שלנו בכיף ובאהבה.  

אז אם יש לכם מחשבות על שינוי, אנו מזמינים אתכם לדבר איתנו, כי בסופו של דבר זהו צעד גדול, ואתם רוצים לעשות אותו עם הטובים ביותר. 

אבטה שיווק נדל"ן משנת 1996. 

לטיפים מעודכנים נוספים מאיתנו, בואו לכתבה הבאה, לחצו כאן

דברו איתנו

 052-8191271 נטע

054-4625597 זהבה

09-7492781 פקס

ינון 052-8191281

ויקטור 052-8191251

משרד 09-7496766

צרו קשר

Success! Message received.

Anchor 1
bottom of page